Zakochani po uszy odcinek 193, 194, 195 – Streszczenie

193: Tomek radzi Piotrowi, żeby zapewnił Asi ochronę. Elwira opuszcza areszt. Policjantom nie udało się uzyskać od niej żadnych zeznań. Sylwia cały czas się ukrywa. Wkrótce w pubie wpada na dawnego znajomego, Jacka, który oferuje jej pomoc. Sonia nakłania Malwinę, żeby przestała unikać Tomka. Policjant zaprasza przeszczęśliwą dziewczynie na randkę. Nie dochodzi ona jednak do skutku. Dzięki Bartkowi Sonia dociera do dziennikarza, który zajmował się podobnym oszustwem jak to dotyczące Vetrobulu. Umawiają się na spotkanie.

194: Asia wychodzi ze szpitala. Nie zgadza się jednak, żeby Piotr zatrudnił dla niej ochroniarza. Nowak mimo wszystko robi to w tajemnicy przed narzeczoną. Wkrótce Popiel razem z Wiki pojawia się w gabinecie weterynaryjnym. Po spotkaniu z Marcinem zaczyna martwić się o małżeństwo swojej przyjaciółki. Tymon stara się naprawić relacje z Sonią, jednak dziewczyna nie potrafi mu zaufać. Klaudia jest zazdrosna. Sylwia wyznaje Jackowi, że uciekła z więzienia. Mężczyzna zamierza zapewnić jej kryjówkę.

195: Wojtek usiłuje znaleźć Klaudię i dać jej nauczkę za to, że naraziła zdrowie Asi i jej dziecka. Tymon ostrzega dziewczynę, ale ona zdaje się tym nie przejmować. Wkrótce do Wojtka dociera informacja o rzekomym samobójstwie Klaudii, ale on nie daje się nabrać. Sonia dowiaduje się od dziennikarza, że brat mężczyzny również padł ofiarą Olgierda. Przekazuje dziewczynie dowody obciążające oszusta. Asia martwi się o przyszłość związku Wiki i Marcina. Wkrótce widzi przyjaciółkę z Adamem, kolegą z pracy. Paweł stara się poderwać Bartka. Proponuje mu, żeby wspólnie przygotowali wykład na konferencję.