Zakochani po uszy odcinek 196, 197, 198, 199 [Streszczenie + Zdjęcia]

196: Wiki wyznaje Asi, że zakochała się w koledze z pracy, Adamie. Na domiar złego Laura donosi Marcinowi, że żona go zdradza. Chłopak próbuje dowiedzieć się od Popiel, czy to prawda, ale dziewczyna stara się kryć przyjaciółkę, chociaż przychodzi jej to z trudem. Sonia w tajemnicy przed Tymonem przesłuchuje nagrania otrzymane od dziennikarza. Następnie przekazuje materiały prawnikowi, który pomaga jej w sprawie taty. Niespodziewanie odzywa się do niej mężczyzna, który twierdzi, że również został oszukany przez Olgierda. Proponuje spotkanie, jednak bez obecności prawnika. Usiłuje porwać dziewczynę.

197: Zaalarmowanemu przez Bartka Tymonowi w ostatniej chwili udaje się uratować Sonię przed porwaniem przez bandytów. Żąda, by dziewczyna zostawiła sprawę ojca i Olgierda. Ta mówi mu o wszystkich dowodach, jakie zgromadziła przeciwko przestępcy. Olgierd daje Tymonowi kilka godzin na zdobycie obciążających go nagrań. Kiedy dowiaduje się, że Sonia jest z chłopakiem w ciąży, wykorzystuje to, by ją szantażować.

198: Bartek namawia Sonię, by zawiadomiła policję o próbie porwania. W międzyczasie odzywa się do niej prawnik z wiadomością, że po przesłuchaniu nagrań trafił na pewien trop. Dziewczyna jest szczęśliwa. Pod wpływem impulsu pomiędzy nią a Bartkiem dochodzi do pocałunku, a zakochany chłopak wyznaje jej swoje uczucia. Sonia jest gotowa zerwać z Tymonem. Okazuje się jednak, że został on uprowadzony przez Olgierda, który żąda za jego uwolnienie wszystkich obciążających go materiałów. Bartek natychmiast zawiadamia Tomka. Paula i Kuba przygotowują się do randki. Zapowiada się szalona noc.

199: Policja przygotowuje się do akcji odbicia Tymona. Sonia nie ma pojęcia, że on i Olgierd ukartowali porwanie i działają w zmowie. Przestępca zostaje zatrzymany, jednak dochodzi do tragicznego wypadku. Podczas próby ucieczki bandyta strzela do Tymona, który stanął na linii ognia. Nieprzytomny chłopak z raną brzucha zostaje przewieziony do szpitala i przechodzi operację. Sonia obwinia się o to, co się stało. Kuba jest załamany po nieudanej nocy z Paulą. Dziewczyna obawia się, że przestała mu się podobać.