Zakochani po uszy odcinek 200, 201, 202, 203, 204 [Streszczenie + Zdjęcia]

200: Malwina odbiera przesyłkę kurierską adresowaną do Tymona. Z zaskoczeniem odkrywa, że w środku jest pierścionek. Jest przekonana, że chłopak zamierzał oświadczyć się Soni. Ta jest załamana całą sytuacją, ponieważ kocha Bartka. Wciąż czeka również na informacje ze szpitala o stanie zdrowia Tymona. W klinice wpada na Danutę, która martwi się, że jej syn wpadł w kolejne tarapaty. Podczas wspólnej kolacji u Asi i Piotra Nowak przyłapuje Wiki na rozmowie telefonicznej z kochankiem. Dziewczyna oznajmia Marcinowi, że zamierza się z nim rozstać.

201: Piotr poinformował Marcina o zdradzie Wiki. Asia ma o to do niego pretensje, ponieważ uważa, że nie powinni mieszać się w sprawy przyjaciół. Dziewczyna bardzo przeżywa rozpad ich małżeństwa. Tymczasem zdenerwowany Marcin wdaje się w bójkę z mężczyzną, którego bierze za swojego rywala. Okazuje się jednak, że pomylił osoby. Tomek ma wątpliwości, czy Tymon rzeczywiście został uprowadzony i uwięziony przez Olgierda. Chłopak odzyskuje przytomność w szpitalu. Danuta domyśla się, że jej syn znów wpakował się w poważne kłopoty. Sonia spotyka się z prawnikiem, który dotarł do nowego świadka. Dąży do wznowienia postępowania w sprawie swojego ojca.

202: Janek zakochuje się w swojej koleżance z klasy, Mai. Naraża się tym samym na docinki ze strony brata. Z kolei siostra Asi, Iza, staje się zazdrosna. Nieoczekiwanie matka Mai, Klara, zaczyna interesować się Piotrem. Oferuje narzeczonym pomoc w organizacji ślubu. Wiki i Marcin odbywają w końcu ze sobą szczerą rozmowę. Do chłopaka dociera, że musi się pogodzić z ich rozstaniem. Ukrywająca się u Jacka Sylwia ma dość zamknięcia i szuka sposobu na ucieczkę. Bartek nie może zapomnieć swojego pocałunku z Sonią. Ona jednak nieoczekiwanie każe mu o wszystkim zapomnieć.

203: Policjant Tomek od pewnego czasu cierpi na silne bóle głowy, ale pochłonięty sprawą Olgierda bagatelizuje problem i zwleka z wizytą u lekarza. Tymczasem w prowadzonym przez niego śledztwie pojawiają się nowe poszlaki. Funkcjonariusze postanawiają wezwać na przesłuchanie Tymona. Klaudia doradza przerażonemu chłopakowi, żeby udawał amnezję. Sonia czuje, że powinna skontaktować z matką i umówić na spotkanie. Piotr jest już zmęczony zachowaniem Klary, która nieustannie go podrywa. Marcin postanawia zanocować u niego i Asi.

204: Tymonowi udało się przekonać Sonię, że ma zaniki pamięci. Dziewczyna jest bardzo przejęta i stara się mu pomóc. Tomek nabiera jednak podejrzeń. Sonia spotyka się ze swoją mamą Żanetą. Obawia się, jak kobieta zareaguje na wiadomość o ciąży. Wiki podejmuje wraz z mężem decyzję, że to ona wyprowadzi się z mieszkania, które należy do Marcina. Dziewczyna informuje również teściów o rozwodzie. Bartek ma za złe swojej matce, że ta broni Tymona w sytuacji, kiedy Sonia przez niego cierpi.