Zakochani po uszy odcinek 215, 216, 217, 218 – Streszczenie

215: Danuta przekonuje Sonię, że powinna przyjąć od niej mieszkanie. Tymon cieszy się, że dzięki matce będzie ustawiony w życiu, jednak Danuta zamierza zapisać apartament na Sonię. Klaudia wpada w szał, po awanturze z Tymonem zrywa z nim i grozi, że się na nim zemści. Jacek i Sylwia pojawiają się na balu maskowym. Sylwia zamierza znaleźć tu mężczyznę, z którym jeszcze tej nocy zajdzie w ciążę. Przypadek sprawia, że wpada na Michała i jest nim zauroczona. Sylwia czuje, że w nim mogłaby się zakochać. Tę noc spędzają razem…

216: Tego dnia odbywa się rozprawa ojca Soni, Tymon przygotowuje huczne otwarcie pubu połączone z imprezą charytatywną na leczenie Tomka. Sonia dowiaduje się, że jej ojciec niebawem będzie wolny. Przyjaciele spotykają się w knajpie Tymona. Nieoczekiwanie na scenie pojawia się Klaudia, która wykrzykuje prawdę o Tymonie. Dla Soni to cios. Kiedy Klaudia pokazuje jej nagranie seksu z Tymonem, dziewczyna mdleje. Tymczasem Sylwia nie może zapomnieć o Michale i nocy, którą wspólnie spędzili. Zanim zgłosi się na policję, chciałaby odnaleźć chłopaka…Michał też tęskni za tajemniczą dziewczyną.

217: Danuta wyrzuca Tymona z domu. Chłopak próbuje przeprosić Sonię, ale zostaje wyrzucony z kamienicy. Malwina martwi się o przyjaciółkę i obwinia, że sama nakłaniała ją do związku z Tymonem i broniła go. Bartek chce walczyć o ukochaną i być przy niej. Wyznaje Soni miłość. Jednak Sonia go odtrąca, podobnie jak pomoc Danuty. Nie chce mieć nic wspólnego z ich rodziną. Mówi Danucie, że zdecydowała się na aborcję. Tymczasem Sylwia robi test ciążowy, którego wynik jest pozytywny. Postanawia zgłosić się do aresztu.

218: Sonia bez słowa wyjaśnienia wyprowadza się od Malwiny i wyjeżdża. Danuta chce naprawić zło, które spowodował jej syn i anonimowo przekazuje na leczenie Tomka sto tysięcy złotych. Kobieta wyjawia Bartkowi zamiary Soni. Bartek jest poruszony, chce być przy niej. Tymczasem Piotr dowiaduje się o tym, że Sylwia dobrowolnie zgłosiła się do aresztu. W klinice świętują. Pani Jola, przestraszona, że Sylwia ją wyda, postanawia kupić sobie wdzięczność policji i wpłaca na leczenie Tomka sporą sumę.