Zakochani po uszy odcinek 219, 220, 221, 222 – Streszczenie

219: Sonia kontaktuje się z Malwiną. Wyznaje jej, że jest już po zabiegu usunięcia ciąży i obecnie przebywa w Warszawie. Z kolei Bartkowi wysyła nagranie, w którym ostatecznie kończy ich znajomość. Tomek czeka na wiadomość z niemieckiej kliniki dotyczącą terminu jego operacji. Hanka odbiera tajemniczy telefon z domu dziecka i postanawia odłożyć swój wyjazd do Monachium. Tymczasem Asia i Piotr dowiadują się, że Sylwia jest w ciąży. Są zszokowani, gdy ją spotykają.

220: Po upływie kilku miesięcy Sylwia przebywa w więzieniu dla matek z dziećmi, ponieważ zbliża się termin jej porodu. Tymczasem Asia i Piotr zostali szczęśliwymi rodzicami Patrycji. Obecnie trwają przygotowania do ich ślubu. Wesele ma się odbyć w bistro u pani Halinki. Częstymi gośćmi są tutaj Dariusz, który przeniósł do kamienicy swoją kancelarię, oraz Elwira. Kobieta zbiera w internecie podpisy pod wnioskiem o ułaskawienie swojej córki. Bartek wciąż przeżywa odtrącenie przez Sonię, a wracający do zdrowia Tomek jest rozpieszczany przez Malwinę. Wszyscy znajomi spotykają się na ślubie Asi i Piotra.

221: Podczas wesela Asi i Piotra wszyscy doskonale się bawią, a panna młoda nieświadomie upija się ponczem, co boleśnie odczuwa następnego dnia. Na domiar złego okazuje się, że małżonkowie nie mogą nigdzie znaleźć dzieciaków oraz malutkiej Patrycji. Laura wykorzystuje fakt, że Kuba przyszedł na imprezę sam i próbuje go poderwać. Paula jest zmuszona zostać w domu z chorą Jagódką. Tymczasem Wiki odkrywa, ze wciąż jest zazdrosna o Marcina. W więzieniu Sylwia rodzi córkę. Nie zamierza jednak zajmować się dzieckiem.

222: Janek wchodzi w trudny okres dojrzewania. Asia i Piotr muszą poświęcić mu więcej uwagi. Michał szuka tajemniczej Julii, którą poznał na balu maskowym. Tymczasem Elwira odwiedza córkę i wnuczkę w więzieniu. W młodej mamie zaczynają budzić się uczucia do dziecka. Iza wysyła Kubie z fejkowego konta internetowego zdjęcie jego pocałunku z Laurą. Ten jest przekonany, że zrujnował sobie życie. Gdy o wszystkim dowiaduje się Bartek, Kuba prosi go, by nie mówił o niczym Pauli.