Zakochani po uszy odcinek 223, 224, 225, 226 – Streszczenie

223: Paula zauważa, że Kuba ostatnio dziwnie się zachowuje. Zaczyna się o niego martwić. Bartek bardzo przeżywa fakt, że musi ukrywać przed znajomą, co wydarzyło się na imprezie. Wkrótce dziewczyna dowiaduje się, że do Krakowa wróciła była partnerka Kuby, Milena. Rodzą się w niej podejrzenia. Kuratorka nie daje się przekonać do tego, że Hanka jest w stanie zapewnić swojemu rodzeństwu odpowiednią opiekę. Chociaż Adaś ma niedługo urodziny, dziewczyna nie dostaje zgody na spotkanie z nim i siostrą. Michał dostaje pracę w bistro. Asia postanawia przekazać córeczce Sylwii, która przebywa w więzieniu, ubranka po Pati.

224: Hanka spóźnia się na spotkanie z kuratorką i nie dostaje zgody na odwiedziny u rodzeństwa w domu dziecka. Michał postanawia pomóc nowej znajomej w dostarczeniu prezentu dla brata, który ma tego dnia urodziny. Gdy wpada w tarapaty, sytuację stara się ratować Bartek. W wyniku nieoczekiwanych zdarzeń Hanka przedstawia go dyrektorce domu dziecka jako swojego narzeczonego. Młody protetyk robi na kobiecie bardzo pozytywne wrażenie. Tymczasem Laura knuje plan zemsty na Kubie, na którym ma zamiar dobrze zarobić.

225: Coraz bardziej zaniepokojona zachowaniem Kuby Paula zwraca się do Bartka po pomoc. Ten nie zamierza się jednak wtrącać w ich sprawy. Tymczasem Kuba nawiązuje kontakt ze swoją dawną dziewczyną Mileną. Hanka jest szczęśliwa, ponieważ wreszcie dostała zgodę na spotkanie z rodzeństwem w domu dziecka. Elwira prowadzi vloga, na którym zbiera podpisy pod wnioskiem o ułaskawienie swojej córki Sylwii. Staje się również obrończynią praw uwięzionych matek.

226: Elwira przemyca do więzienia telefon dla Sylwii. Ta nadaje swojej córeczce imię Michalina. Kiedy odkrywa, że to Asia wysłała jej paczkę z ubrankami dla dziecka, jest wściekła. Uważa, że rywalka chciała ją w ten sposób upokorzyć. Piotr ma pretensje do żony o to, że chciała pomóc jego byłej partnerce. Antkowi przepada rehabilitacja. Nieoczekiwanie z pomocą jemu i jego bratu Michałowi przychodzi Hanka. Mężczyzna jest bardzo wdzięczny, ale wciąż myśli o tajemniczej Julii z przyjęcia i wierzy, że ją jeszcze odnajdzie.