Zakochani po uszy odcinek 227, 228, 229, 230 – Streszczenie

227: Iza jest rozczarowana zachowaniem Janka. Uważa, że Majka ma zły wpływ na chłopaka. Po wpisach na temat Asi Elwira wywołała lawinę hejtu. Dariusz uświadamia kobiecie, że może jej to przysporzyć kłopotów. Komentarze zostają usunięte, ale Klara postanawia wykorzystać sytuację. Antek wmawia Hani, że Michał jest nią zauroczony. Dziewczyna kompromituje się w oczach chłopaka, który ją odtrąca. Tymczasem sama nie ma pojęcia, że jest nią zainteresowany Wojtek. Michał odkrywa prawdziwą tożsamość tajemniczej Julii.

228: Hanka jest rozgoryczona faktem, że Michał ją odtrącił. Tymczasem on stara się znaleźć jakieś informacje na temat Sylwii. Jest przekonany, że to właśnie z nią spędził noc na balu maskowym. Wojtek burzy jego romantyczne wyobrażenie o dziewczynie opowieścią o jej niecnych uczynkach. Michał zmienia zdanie na temat Sylwii i za namową Antka postanawia zaprosić Hankę na randkę. Urażona dziewczyna odrzuca jego propozycję.

229: Laura nie przestaje szantażować Kuby i stara się zdobyć od niego pieniądze za milczenie. Tymczasem nieświadoma całej sytuacji Paula zaprasza dziewczynę na kolację. Postawiony pod ścianą Kuba zgadza się na kolejne warunki intrygantki. Chcąc wzbudzić zazdrość w Michale, Hanka umawia się na spotkanie z Wojtkiem. Poruszony tą sytuacją chłopak postanawia zawalczyć o jej uczucie i zapomnieć o Sylwii, z którą spędził noc.

230: Janek od jakiegoś czasu jest opryskliwy i ma o wszystko do wszystkich pretensje. Asia stara się załagodzić sytuację. Wspólnie z Piotrem zgadzają się, aby chłopiec przyjaźnił się nadal z Mają, córką Klary. Nie wiedzą jednak, co knuje kobieta. Chcąc zapomnieć o Michale, Hania umawia się z Wojtkiem. Ten jednak za sprawą intrygi Antka odwołuje randkę. Michał zyskuje szansę na odkupienie swoich win.