Zakochani po uszy odcinek 231, 232, 233, 234 – Streszczenie

231: Piotr wybiera się z Asią w podróż poślubną. W domu trwają przygotowania do wyjazdu na Wyspy Kanaryjskie. Obawiający się o ich bezpieczeństwo chłopcy nie chcą dopuścić do wylotu. Wojtek, który odwołał randkę z Hanką dla dziewczyny z internetu, został wystawiony do wiatru. Nie ma pojęcia, że padł ofiarą intrygi Antka. Niebawem Michał odkrywa, co wymyślił jego brat. Jednocześnie czuje, że Hanka coraz bardziej mu się podoba. Jest także zły na Laurę, która fałszywie oskarżyła Kacpra o molestowanie. Grozi, że ją zwolni. Córeczka Sylwii zaczyna chorować.

232: Zaskoczona Hanka dowiaduje się, że pani kurator zamierza odwiedzić ją w mieszkaniu i poznać jej narzeczonego. Na szczęście Bartek ponownie zgadza się udawać, że są parą. Dodatkowym ratunkiem w trudnej sytuacji okazują się Ania i Czesiek, którzy odwiedzają Hanię i pomagają jej w zjednaniu sobie sceptycznie nastawionej urzędniczki. Czesiek nieoczekiwanie oświadcza się ukochanej. Laura przeprasza Kubę i zwraca mu płaszcz kupiony za wyłudzone od niego pieniądze. Podobną rozmowę przeprowadza z Kacprem. Sylwia, która pokochała swoją córeczkę, bardzo się o nią martwi i nie chce jej oddać.

233: Kuba przygotowuje dla Pauli niespodziankę z okazji jej urodzin. Nieoczekiwanie dziewczyna znajduje płaszcz, który zwróciła Laura. Jest przekonana, że to upominek dla niej. Problem w tym, że Kuba wkrótce oddaje ubranie do sklepu. Hanka zauważa Michała pijącego kawę z inną dziewczyną. Jest zła i nie przychodzi na spotkanie z chłopakiem. Nie wie, że umówił się on ze swoją klientką. Po interwencji Sylwii Elwira sprowadza lekarza do jej chorej córeczki. Okazuje się, że dziecko ma zapalenie płuc i musi być przewiezione do szpitala. Sylwia czuje, że powinna być przy Michalinie. Bardzo się o nią boi.

234: Michał zastanawia się, dlaczego Hanka nie zjawiła się na umówionym spotkaniu i jest wobec niego oschła. Sam postanawia zapoznać Wojtka z dziewczyną, która poprzedniego dnia wynajęła go na imprezę. Okazuje się, że Zuza jest zdecydowanie w typie kolegi. Pod nieobecność Asi i Piotra Klara podstępem dostaje się do ich mieszkania. Na szczęście na miejscu zjawia się Halina. Piotr jest wściekły na Janka, że ten złamał zasady i wpuścił Klarę do domu.