Zakochani po uszy odcinek 235, 236, 237, 238 – Streszczenie

235: Iza i Maciek orientują się, że Janek uciekł z domu. Próbują zataić to przed Haliną i samemu się tym zająć. W końcu Iza znajduje chłopaka w kamienicy, w której kiedyś mieszkała jego nieżyjąca matka. Hanka wpada w tarapaty, ponieważ siostra opuściła lekcje, by do niej przyjść. Dyrektor domu dziecka postanawia jednak zapomnieć o sprawie. Zależy mu, by dostała prawo opieki nad rodzeństwem. Hanka chce powiedzieć Michałowi prawdę o układzie z Bartkiem. Wkrótce zostają parą. Tomek umawia Marcina na randkę przez portal internetowy. Wszystko niszczy zazdrosna Wiki.

236: Marcin jest zły na Wiki, że zniszczyła mu randkę. Uważa, że nie tylko go porzuciła, ale jeszcze nie pozwala mu rozpocząć nowego życia. Kobieta wreszcie zaczyna rozumieć, że coś do niego czuje, a Adama wcale nie darzy miłością. Postanawia się z nim rozstać i zawalczyć o męża. Michał zaprasza Hankę. Prosi więc Antka i Wojtka, by na czas jej wizyty wyszli z mieszkania. Chłopcy korzystają z nieobecności Marka i idą do niego. Wojtek proponuje też Zuzie, by do nich dołączyła. Sylwia nie potrafi pogodzić się z tym, że nie ma jej przy córce. Dziewczynka, chora na zapalenie płuc, leży w szpitalu i nie chce niczego jeść. Wkrótce udaje się matce ją odzyskać. Elwira wrzuca do internetu vlog, w którym nie tylko prosi Asię o wybaczenie, ale próbuje załatwić pomoc dla Sylwii i Michalinki. Tymczasem Michał odkrywa, że prawdopodobnie jest ojcem małej.

237: Michał informuje Hankę, że córka Sylwii może być jego dzieckiem. Żeby się upewnić, pisze list do więzienia. Hanka jest zdruzgotana tą wiadomością. Tymczasem kurator zgadza się, by odwiedzała rodzeństwo w domu dziecka. Paula umawia się w bistro z wróżką. Ta stwierdza, że Kuba niedługo się jej oświadczy. Pani Jola wpada na pomysł i proponuje wieszczce podjęcie pewnego rodzaju współpracy. Na spotkanie z medium zgadza się także Marcin, który jednak nie umie zapomnieć o Wiki. Nikt nie zdaje sobie sprawy, że jasnowidzka powtarza tylko to, co dyktuje jej Jola.

238: Wiki zamartwia się kłótniami z Marcinem. Obawia się, że nigdy nie naprawi swojego związku, jednak chce dalej walczyć o męża. W domu Marka brakuje paru drogocennych przedmiotów. Kiedy wyjechał, w odwiedziny wpadli tylko Wojtek i Zuza. Chłopak na próżno próbuje teraz nawiązać z nią kontakt. Halina nie ma wątpliwości, że dziewczyna jest złodziejką. Syn przysięga, że znajdzie stracone rzeczy.