Zakochani po uszy odcinek 239, 240, 241 – Streszczenie

239: Marcin i Wiki znowu cieszą się swoim towarzystwem. Tymczasem Wojtek wciąż ma problem ze skontaktowaniem się z Zuzą. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi mu Laura. Michał myśli o Sylwii i dziecku. Nie wie, jak ma się zachować wobec Hanki, dopóki nie pozna całej prawdy. Odbywają ze sobą szczerą rozmowę. Mimo bardzo skomplikowanej sytuacji dochodzą do wniosku, że chcą być razem.

240: Wojtek i Laura zastanawiają się, jak odzyskać rzeczy, które Zuza ukradła z domu Marka. Miłość Hanki i Michała kwitnie. Tymczasem Sylwia dostaje od mężczyzny list i jest szczęśliwa, że nareszcie się odnaleźli. Odpisuje mu i prosi Elwirę, aby przekazała wiadomość. Matka dochodzi do wniosku, że jej córka jest naprawdę zakochana. Mimo to nie zamierza dopuścić do jej kontaktu z Michałem.

241: Wojtek jest wdzięczny Laurze za to, że pomogła mu odzyskać rzeczy skradzione z mieszkania Marka. Proponuje jej wspólne wyjście do kina. Podczas romantycznego spaceru Michał i Hanka natykają się na kuratorkę, przed którą dziewczyna i Bartek udają narzeczonych. Hania wpada w panikę. Piotr i Asia wracają z wakacji. Janek obawia się ich reakcji na to, że wbrew zakazowi wpuścił do mieszkania Klarę, matkę Mai. Nieoczekiwanie Asia spotyka swojego dawnego znajomego, Borysa. Podczas wspólnej kolacji w Piotrze budzi się zazdrość o żonę.