Zakochani po uszy odcinek 242, 243, 244, 245 – Streszczenie

242: Dawny znajomy, Borys, proponuje Asi spotkanie. Piotr jest zazdrosny o żonę. Z kolei Kuba za namową Pawła i Bartka przyznaje się w końcu Pauli do tego, że podczas wesela Asi i Piotra całował się z Laurą, a potem stał się ofiarą jej szantażu. Zachowanie dziewczyny zaczyna zastanawiać panią Jolę. Kobieta podejrzewa, że Laura ma sponsora. Tamara wraca do Krakowa z kontraktu. Paweł przygotowuje się na jej powitanie.

243: Paula nie jest w stanie wybaczyć ukochanemu tego, że całował się z Laurą. Wiki podejmuje decyzję o ponownym wprowadzeniu się do męża. Marcina ogarniają wątpliwości, czy uda im się wszystko na nowo poukładać i znów nie popełnić błędów. Proponuje żonie, by ustalili razem zasady ich wspólnego życia. Zachowanie Borysa coraz bardziej denerwuje Piotra. Jest przekonany, że mężczyzna podrywa Asię.

244: Za radą Asi Marcin proponuje Wiki, aby nawzajem sporządzili listę rzeczy, które im w sobie przeszkadzają. Podchodzi do sprawy bardzo poważnie. W akcie zemsty Laura podrzuca do bistro szczurze odchody i zgłasza sprawę w sanepidzie. Załamana Halina po wizycie urzędniczki musi zamknąć lokal na kilka dni, chociaż planowana tam była duża impreza. Asia znajduje w mieszkaniu gadżety erotyczne. Podejrzewa o ich podłożenie Klarę.

245: Michał odbiera list od Sylwii, jednak ma obawy przed jego otworzeniem. Okazuje się, że pomysł z listą wad nie był zbyt dobry. Marcin ma pretensje do Asi o podsunięcie mu tego pomysłu. Tamara wpada przez przypadek na ulicy na Bartka. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce chłopak poznaje prawdę o jej związku z Pawłem.