Zakochani po uszy odcinek 246, 247, 248, 249 – Streszczenie

246: Gdy Bartek dowiaduje się prawdy o Tamarze, jest oczarowany. Z kolei ona odkrywa, że podobno Majewski jest narzeczonym Hanki. Zrywa z nim kontakt. Michał i Hania czytają wspólnie list od Sylwii, z którego wynika, że nie jest on ojcem małej Michaliny. Są szczęśliwi, a chłopak wyznaje partnerce miłość. Tymczasem Sylwia nie ma pojęcia, że jej matka podmieniła przesyłki. Wojtek, przekonany o tym, że za problemy w bistro odpowiada Laura, wpada na trop dziewczyny. Ona jednak zrzuca winę na ciotkę.

247: Odrzucony przez Tamarę Bartek jest załamany. Hania przekonuje go, żeby się nie poddawał i walczył o miłość. Bartek postanawia porozmawiać poważnie z Pawłem. Halina oskarża panią Jolę o donos do sanepidu. Zdenerwowana kobieta dostaje zawału i trafia do szpitala. Piotr wyprasza Borysa z mieszkania, jednak ten nie odpuszcza i nachodzi Asię w gabinecie. Wyznaje dziewczynie, że jest śmiertelnie chory.

248: Bartek i Tamara dochodzą do porozumienia. Mężczyzna postanawia przedstawić swoją ukochaną matce oraz wyjaśnić jej, dlaczego spotyka się z żoną kolegi. Asia i Piotr odkrywają, że Janek znów ich okłamał. Nie wiedzą, jak mogliby porozumieć się z nastolatkiem. Pani weterynarz martwi się również stanem Borysa, co ten skrzętnie wykorzystuje.

249: Odkąd Bartek spotyka się z Tamarą, Hania boi się, że nie będzie chciał dłużej udawać jej narzeczonego. Wkrótce odkrywa również w internecie ogłoszenie Michała. Decyduje się na pewną prowokację. Halina dostaje pozwolenie na otwarcie bistro i rozpoczyna przygotowania do imprezy urodzinowej Michałka. Zachowanie Janka coraz bardziej niepokoi Asię. Okazuje się, że nastolatek skasował wszystkie swoje konta w mediach społecznościowych i rozstał się z Majką.