Zakochani po uszy odcinek 25, 26, 27, 28 [Streszczenie + Zdjęcia]

25: Randka Piotra i Asi źle się kończy. Dziewczyna ma wyrzuty sumienia, że zepsuła cenną pamiątkę. Piotr też wyrzuca sobie, że źle potraktował Asię. Sylwia podejmuje kolejną próbę skłócenia zakochanych i usuwa numer rywalki z telefonu Piotra. Zazdrosna dziewczyna umawia się z przystojnym Hubertem. Pech chce, że Andrzej zastaje ich razem i wyprasza Sylwię ze swojego mieszkania. Piotr zabiera Asię na romantyczną wycieczkę nad jezioro.

26: Znajomość Asi i Piotra się rozwija. Halina jest niezadowolona z tego, że jej córka spotyka się z kimś, kto ją skrzywdził. Piotr stara się przekonać do siebie mamę Asi. Dzięki znajomościom Teresa załatwia fałszywe zaświadczenie o złym stanie psychicznym Asi, by uzyskać odszkodowanie od Sylwii za fałszywe oskarżenia. Gdy Sylwia dowiaduje się o tym, chce zgłosić sprawę policji. Niestety, z powodu wcześniejszych kłamstw nikt jej nie wierzy. Zdesperowana dziewczyna zamierza zemścić się na Asi.

27: Sylwia budzi się skacowana. Nie pamięta dokładnie, co zrobiła poprzedniego wieczoru. W gabinecie weterynaryjnym pojawia się kobieta, której królik ma przejść zabieg kastracji. Niestety, zwierzę umiera na stole operacyjnym. Okazuje się, że Asia przeoczyła, iż leki były zamienione. Dziewczyna nie może pogodzić się z tym, że popełniła błąd. Nie wie, kto w rzeczywistości jest odpowiedzialny za ten wypadek.

28: Asia bardzo przeżywa śmierć królika klientki. Eryk proponuje pomoc. Paweł obawia się, że przez Asię wyda się ich sekret, więc zabrania chłopakowi kontaktów z nią. Piotr podsłuchuje ich rozmowę. Spanikowany Paweł wymyśla, że Erykowi Asia się podoba. Eryk ma dość zachowania partnera i postanawia zakończyć ich związek. Sylwia ponownie oczernia w Internecie gabinet weterynarzy, korzystając z ich trudnej sytuacji.