Zakochani po uszy odcinek 29, 30, 31, 32 [Streszczenie + Zdjęcia]

29: Asia boi się, że przez jej błąd gabinet weterynaryjny może zbankrutować. Nie chce zaszkodzić wspólnikowi, więc rozważa odejście z pracy. Chcąc poprawić Asi humor, Piotr zabiera ją na wycieczkę w góry. Patrycja i jej synowie również są na miejscu. Niestety, ich pies wpada w sidła i zostaje ranny. Zainspirowany plotkami o Eryku Kuba zamierza spróbować nietypowego pomysłu na podrywanie dziewczyn. Sprawy nie do końca idą po jego myśli.

30: Asia musi przezwyciężyć lęk i udzielić pomocy rannej Szelce. Dziewczyna ratuje psa, a obecne przy tym osoby są pod wrażeniem jej umiejętności. Szczególnie Piotr, który coraz bardziej zakochuje się w Asi. Zazdrosna Sylwia po raz kolejny chce zaszkodzić byłemu narzeczonemu – wyjawia Ewie sekret Piotra, czym doprowadza do ich kłótni. Po nieudanym wieczorze w pubie Kuba postanawia spędzić noc z Paulą.

31: Piotr martwi się tym, że jego mama tak źle zniosła wiadomość o jego hobby. Patrycja jest zła na matkę, że nakazała Piotrowi zrezygnować z pasji. Postanawia z nią porozmawiać. Ich spotkanie kończy się kłótnią, podczas której Ewa oskarża córkę o przyczynienie się do śmierci męża. Paula jest coraz bardziej zazdrosna o Kubę, który podrywa pacjentki. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Kuba grozi Pauli, że jeśli nie przestanie mieszać pracy z życiem prywatnym, będzie musiała ją zmienić.

32: Patrycja jest zmartwiona kłótnią z Ewą. Synowie niepokoją się o nią, więc proszą wujka, by do nich przyjechał. Piotr jest szczęśliwy, że Asia pomaga mu w tej sytuacji. Janek postanawia pójść w ślady wujka i dziadka, by odegrać się na babci za to, co powiedziała Patrycji. Sylwia wykorzystuje napięte relacje między Ewą i Piotrem. Próbuje wmówić Ewie, że Asia jest odpowiedzialna za wszystkie problemy jej syna.