Zakochani po uszy odcinek 33, 34, 35, 36 [Streszczenie + Zdjęcia]

33: Wojtek przedstawia rodzinie swoją nową dziewczyną Klaudię. Tymczasem ciotka Teresa przyłapuje Adriana, na tym jak flirtuje z dziewczyną swojego brata. Piotr zaprasza Pawła i Tamarę na kolację. Asia czuje się z tym niezręcznie, ponieważ podejrzewa Pawła o to, że zdradza swoja żonę. Ewa zaś jedzie do aeroklubu, by porozmawiać z dawnym przyjacielem jej męża. Ma do niego żal, że nie odciągnął Piotra ani Janka od pomysłu latania.

34: Asia nie wytrzymuje napięcia na kolacji i wprost oskarża Pawła, o to, że zdradza Tamarę z Erykiem. Kolacja kończy się kłótnią między Piotrem i Asią a Pawłem. Konflikt jeszcze bardziej się pogłębia, kiedy Paweł zarzuca Kubie i Piotrkowi, że nie angażują się w pracę w klinice tak bardzo jak on. W tym czasie trwają właśnie przygotowania do imprezy z okazji 5 – lecia założenia kliniki. Sylwia planuje wykorzystać ją do zemsty na Piotrku.

35: Dzień imprezy rocznicowej kliniki stomatologicznej. Paweł oznajmia Piotrowi i Kubie, że chciałby rozwiązać ich spółkę, ponieważ współpraca z nimi mu się nie opłaca. Sylwia zaś chce się zemścić na Asi i Piotrku, więc zmusza Paulę, by pomogła jej zdobyć pigułki gwałtu. Chce je podać Piotrowi na imprezie, by ten się z nią przespał. Plan ten jednak nie idzie do końca po jej myśli…

36: Asia i Kuba budzą się razem w łóżku hotelowym. Oboje nie pamiętają, co wydarzyło się poprzedniej nocy. Tymczasem Piotr zmartwiony zniknięciem swojej dziewczyny z imprezy rozpoczyna jej poszukiwania. Asia za namową Kuby okłamuje Piotra na temat tego, gdzie była. Sylwia robi wszystko, by Piotrek dowiedział się o zdradzie jego dziewczyny. Asię męczą jednak wyrzuty sumienia i chce mu wyznać, co się tak naprawdę stało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *