Zakochani po uszy odcinek 37, 38, 39, 40, 41 [Streszczenie + Zdjęcia]

37: Piotr dowiaduje się, że Asia zdradziła go z Kubą. W klinice dochodzi do bójki między Piotrem, Kubą i Pawłem. Asia nie może się pogodzić z tym, że nie tylko zraniła Piotra, ale doprowadziła także do upadku jego biznesu. Sylwia cieszy się, że osiągnęła swój cel. Jej radość się kończy, gdy dostaje wiadomość z pewnym nagraniem.

38: Sylwia próbuje przekupić recepcjonistę hotelu, by oddał jej nagranie z nocy, gdy odbywała się impreza kliniki stomatologicznej. Okazuje się, że zależy mu na czymś innym niż pieniądze. Asia odkrywa, że dziewczyna Wojtka spotyka się również z Adrianem. Wiki nie wierzy w to, że Asia zdradziła Piotra z Kubą. Postanawia się dowiedzieć, co się w rzeczywistości wydarzyło. Paweł mówi wspólnikom, że chce wykupić ich udziały i zostać jedynym właścicielem kliniki.

39: Sylwia boi się, że gdy Paweł zostanie właścicielem kliniki, ona straci pracę. Gdy dowiaduje się, że Piotr nie zamierza wycofywać się ze spółki, tylko przejąć klinikę, próbuje się do niego zbliżyć. Prosi ojczyma, który jest adwokatem, by pomógł Piotrowi wykupić udziały Pawła i Kuby. Ela dowiaduje się o problemach syna. Próbuje przekonać chłopaków, by się pogodzili.

40: Recepcjonista Krystian nadal szantażuje Sylwię nagraniami z hotelu. Dziewczyna próbuje namówić Paulę, by spędziła noc z szantażystą w zamian za oddanie nagrań. Paula się na to nie zgadza. Dziewczyny wspólnie postanawiają podstępem wykraść Krystianowi nagrania. Iza pojawia się w klinice dentystycznej i próbuje przekonać Piotra, by wybaczył Asi zdradę.

41: Asia chce powiedzieć Wojtkowi, że Klaudia go zdradza z Adrianem. Boi się jednak, że ta wiadomość skłóci braci raz na zawsze. Piotr i Paweł dogadują się w sprawie kliniki – postanawiają wykupić udziały Kuby i podziękować mu za współpracę. Asystentka z kliniki przyłapuje Sylwię na kłótni z Krystianem. Rozpowiada wszystkim, że Sylwia ma prześladowcę. Ta postanawia to wykorzystać, by wrócić do Piotra.