Zakochani po uszy odcinek 42, 43, 44, 45 [Streszczenie + Zdjęcia]

42: Sylwia robi zdjęcie Kubie i Asi jak rozmawiają. Wmawia wszystkim, że ta dwójka oficjalnie się ze sobą spotyka. Pani Jola na wieść o tym, że Piotr i Paweł planują otworzyć gabinet z protetyką, postanawia wyrzucić Asię i Marcina z jej lokalu, by udostępnić go dentystom. Tymczasem Ewę odwiedza w klinice dawny przyjaciel jej męża Wiktor. Sylwia włamuje się do mieszkania Krystiana, by wykraść mu nagrania z hotelu. Na miejscu odkrywa jego pewną tajemnicę…

43: Pani Jola w dalszym ciągu próbuje pozbyć się weterynarzy ze swojego lokalu. Kobieta zmienia im nawet zamki w drzwiach. Asia zaczyna rozważać pomysł przeniesienia gabinetu w inne miejsce. Sylwia zaś szantażuje Krystiana, grozi mu, że jeśli udostępni komuś nagrania z hotelu, to powie jego żonie o zdradach recepcjonisty. Tymczasem Piotr spotyka swoją dawną koleżankę z liceum – Olgę. Zaprasza ją do siebie na kolację.

44: Paweł chce naprawić relację ze swoim chłopakiem. Razem z Tamarą zapraszają Eryka, by przyszedł ze swoimi przyjaciółmi na kolację. Pech chce, że akurat wtedy odwiedza ich również Zbyszek – ojciec Pawła. Wojtek z Adrianem jadą za miasto załatwić nielegalne interesy ciotki Teresy. Wojtek przez przypadek dowiaduje się o romansie swojego brata z Klaudią. Na domiar złego na miejscu zjawia się policja. Wojtek zostaje aresztowany w związku z przemytem.

45: W rodzinie Popielów wszyscy rozmyślają, jak mogą wyciągnąć Wojtka z aresztu. Teresa wpada na pomysł, by Asia dała mu fałszywe alibi. Niespodziewanie Natalia bierze sprawę w swoje ręce i idzie na policję złożyć zeznania. Tymczasem w domu Tamary i Pawła zjawiają się urzędnicy, którzy sprawdzają, czy ich małżeństwo jest na pewno prawdziwe. Sylwia zaś kontynuuje kłamstwo o swoim prześladowcy i próbuje namówić Piotra, by do niej wrócił.

10 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 42, 43, 44, 45 [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Kiedyś kobieta, którą mężczyzna wykorzystał w łóżku mówiła: zostałam z h a ń b i o n a
    trochę później – zdradziłam cię
    a w Waszym serialu kochająca miłością wielką mówi do swego ukochanego: przespałam się z…

  2. Wpisz sobie w Google Telewizja na ziemna zakochani po uszy tam jest streszczenie do 56 odcinka

Comments are closed.