Zakochani po uszy odcinek 46, 47, 48, 49, 50 – streszczenie

46: Halina nie potrafi wybaczyć Teresie tego, że Wojtek wylądował przez nią w areszcie. Kinga w dalszym ciągu bada sprawę przemytu, w którą był on zamieszany. Natalia boi się, że policjantka, odkryje, że jej zeznania były fałszywe. Asia chcąc ratować brata i przyjaciółkę prosi o pomoc Tomka. Tymczasem do Internetu wyciekają zdjęcia, na których Tamara całuje się z jakimś mężczyzną, dziewczyna obawia się, że to pogrąży jej szansę na stały pobyt w Polsce.

47: Sylwia domyśla się, że Paweł i Tamara nie są zwykłym, kochającym się małżeństwem. Chce uwieść Pawła i dzięki temu stać się wspólniczką w klinice. Tymczasem Tomek zjawia się w gabinecie weterynarzy ze zranionym psem policyjnym. Wykorzystuje sytuację i zaprasza Asię na randkę. Halina chcąc mieć syna cały czas na oku, każe mu zatrudnić się w bistro. Wojtek i Natalia udają parę, by uwiarygodnić alibi chłopaka.

48: Sylwia odkrywa, że Paweł jest gejem. Paweł boi się, że teraz wszyscy dowiedzą się o jego tajemnicy. Żeby tego było mało, kłóci się z Erykiem. Pani Jola przez przypadek uszkadza Asi ząb. Paweł, który jest świadkiem wypadku postanawia pomóc dziewczynie. Asia wpada w klinice na Piotra. Teresa zaś wymyśla sposób, by pogodzić skłóconych Wojtka i Adriana.

49: Sylwia grozi Pawłowi, że jeśli nie pomoże jej zejść się z Piotrem, wyjawi wszystkim jego tajemnicę. Paweł prosi o pomoc Tamarę. Tymczasem sytuacja Wojtka i Natalii sprawia, że dwójka ta coraz bardziej się do siebie zbliża. Asia zaś postanawia dać szansę Tomkowi i zaprasza go, by przyszedł na kiermasz. Paula po rozmowie z Kubą liczy na to, że dentysta zaprosi ją wreszcie na randkę. Kuba jednak postanawia spotkać się z Mileną.

50: Na podwórku w kamienicy Pani Joli trwa kiermasz z okazji święta ulicy. Wszyscy prezentują przy stoiskach swoje usługi. Tomek jest zazdrosny, ponieważ widzi, że pomiędzy Asią i Piotrem wciąż jest niejasna sytuacja. Paula zaś upija się w pracy i prawie zdradza Kubie, co wydarzyło się na imprezie firmowej. Kuba zaczyna podejrzewać, że to nie był przypadek, że przespał się z Asią.