Zakochani po uszy odcinek 51, 52, 53, 54, 55, 56 – streszczenie

51: Wiki i Kuba postanawiają odkryć, co tak naprawdę wydarzyło się na imprezie firmowej kliniki. Chcąc zdobyć jakieś informacje Kuba umawia się z Paulą. Asia zaś chce zapomnieć o całej sprawie i zacząć nowy etap z Tomkiem. Niestety u Asi zjawia się jej były Jacek, który próbuje namieszać między nią a Tomkiem. Piotr, by zapomnieć o Asi umawia się z dawną znajomą Olgą.

52: Tomek zostaje z Asią na noc w gabinecie weterynaryjnym, by pomóc jej opiekować się chorym kotkiem. Rano Piotr zastaje ich w dwuznacznej sytuacji. W domu Popielów pojawia się były mąż Haliny – Jurek, który twierdzi, że chce odnowić kontakty z dziećmi. Halina boi się, że Jurek ma tak naprawdę inne zamiary. Sylwia zmusza Pawła i Tamarę, by pomogli jej wrócić do Piotra.

53: Po kolacji z Pawłem i Tamarą, Piotr budzi się w łóżku obok Sylwii. Dowiaduje się od niej, że spędzili razem noc. W rodzinie Popielów wszyscy przeżywają powrót Jurka. Marek proponuje Halinie pomoc w uzyskaniu alimentów od byłego męża. Tymczasem Patrycja jest zauroczona Marcinem. Jej synowie obawiają się, że ich matka po raz kolejny się zakochała.

54: Synowie Patrycji postanawiają interweniować i ostrzegają Marcina, że ich mama jest w nim zakochana. Sylwia rozpowiada wszystkim, że prawdopodobnie jest w ciąży z Piotrem. Paweł ma dość szantażu Sylwii i oznajmia jej, że więcej nie będzie jej pomagał. Ewa nie jest zachwycona faktem, że jej syn chce wrócić do Sylwii. Razem z Patrycją próbują go przekonać, by tego nie robił.

55: Halina dowiaduje się, dlaczego Jurek chce odnowić kontakty z dziećmi. Postanawia skorzystać z pomocy Marka, by zdobyć od byłego męża alimenty. Tymczasem Iza jest zachwycona swoim ojcem i jego narzeczoną. Sylwia udaje, że coraz bardziej nęka ją jej prześladowca, w nadziei, że dzięki temu Piotr pozwoli jej wrócić do mieszkania. Asia zaś odkrywa, że Tomek ma swoje pewne problemy.

56: Tomek ma żal do Asi, że powiedziała swojej mamie o jego problemie z alkoholem. Patrycja nie może pogodzić się z tym, że Piotr chce wrócić do Sylwii. Postanawia poszukać wśród znajomych jakichś informacji obciążających Sylwię. Doprowadza to do kłótni między Ewą, Patrycją i Piotrkiem. Kuba i Wiki upijają się razem w pubie. Wiki przez przypadek wypija drinka z narkotykami, co daje niespodziewane skutki…

29 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 51, 52, 53, 54, 55, 56 – streszczenie

 1. Czy ktoś wie kiedy Asia i Piotr się pogodzą i się dowiedzą o intrydze Sylwia i czy w ogóle dojdzie do ich pogodzenia i dowiedzenia się o tym?

   1. Ta Sylwia to s*** te jej intrygi robią się żałosne mam nadzieję że asia i Piotr wrucą do siebie bo ona nie pasuje do Tomka a Piotr do Sylwii jagby Piotr się dowiedział o jej intrygach by ją chyba zabił

 2. Hm, a ja myślę, że to bardzo smutne, że jest taka bohaterka, której wszystko „uchodzi płazem”, pomimo że: łamie prawo, podaje „prochy”, chodzi do łóżka z kim popadnie (Pan z hotelu za nagranie), kłamie i knuje – czy to przykład do naśladowania?

 3. Żenujące te ostatnie odcinki. A zapowiadało się fajny, świeży, dobry serial…

  1. Mnie najbardziej wkurza to że to się wszystko ślimaczy. Piotrek powinien mieć jaja i zacząć coś coś węszyć a on jak to chorągiewka na wietrze. Ja wiem że to niby trzyma w napięciu ale ludzie już nie chcą oglàdać takich tasiemców. To powinno być wszystko zamknięte w nax 50 odcinkach. Czytałam streszczenia dalsze i ślimacznie to wszystko idzie. Nie oglądam w tygodniu może obejrzę w Niedzielę. Nawet jeźeli opuścisz 5 odcinków to nic nie stracisz. To jest moje zdanie. Tasiemce już wyszły z mody. Naciągane sytuacja jakby nie można było siąść i zrobić konfrontacji.

   1. w pełni popieram,rzeczywiście to wszystko robi się nudne a Piotr wydaje się mięczakiem,który nie jest w stanie zauważyć wstrętnego charakteru Sylwi mimo,że oszukuje go już tyle lat.Jak tak dalej będzie to zrezygnuję z oglądania serialu.

  2. dokladnie, ja od odcinka kiedy aska z kuba byli w lozku nie ogladam i zaczne dopiero jak sie pogodza a póki co do 56 prawda nie wyszla na jaw, nawet ta z krolikiem..

 4. Na tej stronie zawsze sa do przodu i do 56 odc nie ma nigdzie a tu jest więc xD

  1. Ostanio wstawilam stronę gdzie jest dużo odcinków więc dodali na tej stornie więcej. Na stronie telewizja naziemna do 56 ale wykasowaali

 5. Przecież serial może być kręcony na bieżąco i dlatego jest tylko kilka odcinków do przodu. Nowe odcinki tworzy się na podstawie oglądalności. Skoro tak wszystko przeciągają, to mają wielu widzów. Fakt faktem, że dziwaczna ta puenta i irracjonalność, a mimo wszystko wciąga.

 6. Co za głupoty a scenariusz jak z tureckiego filmu np elif za co ta kasa dla aktorów

 7. Noo zgadzam się z wszystkimi to trwa za długo.. 🙁 Najpierw akcja z królikiem, która się nie wyjaśniła, potem te nagrania o których teraz jest cisza.. Co recepcjonista z hotelu tak łatwo sobie odpuścił a taki waleczny był.. I Zaraz dadzą kolejny wątek z kims innym.. Może jak Wiki spędzi noc z Kubą, Marcin zakocha się w Patrycji,
  a Piotrek będzie z tą Olgą(i wcale by mnie to nie zaskoczylo) skoro wszystko się ciągnie jak flaki z olejem.. To się ciągnie i ciągnie, ale i tak w napięciu się czeka na kolejny odcinek, a potem rozczarowanie, że się nic nie wyjaśniło, a tylko skomplikowalo.. 🙁

 8. Treść serialu rozciągnięta do granic wytrzymałości. Kompletny brak logiki i konsekwencji. Rozwlekłe i niewyjaśnione wątki zwyczajnie drażnią. Jednakże w tej tragikomedii przykuwa uwagę doskonała gra aktorów. Proszę zauważyć, że każda postać (z małymi wyjątkami) to prawdziwa kreacja! Ale czy to zdoła utrzymać widzów w napięciu aż do 140 odcinka ?…
  Ps. Dla przykładu bezwzględną szantażystkę Sylwię ( i adw. Marka) wreszcie aresztować, klinikę stom. i wet. poukładać, właściwe pary połączyć ze sobą … a potem wymyślać jeszcze coś ciekawego i zabawnego, bo możliwości jest tak wiele. Właśnie na to czekamy.

Comments are closed.