Zakochani po uszy odcinek 57, 58, 59, 60, 61 [Streszczenie + Zdjęcia]

57: Kuba uświadamia sobie, że Sylwia i Paula mogły być zamieszane w sytuację, do jakiej doszło po imprezie pomiędzy nim a Asią. Kiedy Piotr dowiaduje się o tym, pomiędzy mężczyznami ponownie dochodzi do ostrej wymiany zdań. Eryk radzi Asi, by napisała list do Piotra, który pomoże jej uporać się z targającymi nią uczuciami. Niestety o całej sytuacji dowiaduje się Tomek. W dodatku list wpada w ręce Sylwii. Tymczasem Adrian i Wojtek przygotowuję zemstę na swoim ojcu.

58: Piotr sądzi, że list, który otrzymał, napisała Asia. Robi jej o to awanturę. Kuba jest coraz bliżej odkrycia prawdy o nocy w hotelu. Sylwia wpada w poważne kłopoty, kiedy wychodzi na jaw, że jej rzekomym prześladowcą jest recepcjonista Krystian. Asia zaprasza Tomka na kolację urodzinową Haliny. Adrianowi i Wojtkowi nie podoba się obecność policjanta w ich domu.

59: Na kolacji urodzinowej Haliny Adrian podstępem podaje Tomkowi alkohol. Policjant kłóci się z Asią o list, który napisała do Piotra. Tymczasem ten dowiaduje się, że Sylwia ukrywała informacje na temat swojego prześladowcy. Jedzie do recepcjonisty Krystiana, aby z nim o tym porozmawiać. Sylwia szantażuje chłopaka, by nie wyjawił Piotrkowi prawdy.

60: Kuba i Wiki chcą sprawdzić, czy Sylwia zgłosiła sprawę prześladowania na policję. Proszą o pomoc Tomka. Pani Jola jest przekonana, że Wiki i Kuba mają romans i mówi o tym Marcinowi. Wojtek rzuca pracę w bistro i za namową Adriana przeprowadza się do Jurka. W jego ślady idzie Iza, która również ucieka od Haliny do ojca.

61: Po rozmowie z Kubą Piotr postanawia sprawdzić, czy Sylwia zgłosiła sprawę prześladowania na policję. Tomek boi się, że gdy Piotrek dowie się prawdy, Asia do niego wróci. Przekazuje więc Piotrowi fałszywe informacje. Asia dowiaduje się o śledztwie Kuby i Wiki. Przestraszona Sylwia, żeby się ratować, postanawia dać Piotrowi to, o czym zawsze najbardziej marzył…

16 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 57, 58, 59, 60, 61 [Streszczenie + Zdjęcia]

 1. Ja również mam już tego dość. Prawda pewnie rzeczywiście wyjdzie w ostatnim odcinku. Przestaję oglądać bo już nie mam nerwów.

 2. Ogólnie to takie już kluchy i masło maślane. Ciągle coś wychodzi na przeszkodę, aby prawda wyszła na jaw. Trochę już się nudno robić zaczyna…

 3. Trochę to już nudne się staje. Ta intryga ….Sylwi się znowu udaje ….Scenarzysta powinien to inaczej napisać i trochę byśmy się pośmiali jak na początku filmu . Piotr powinien zacząć analizować całą sytuację jak do tego doszło że Asia nagle znalazła się w łóżku z Kubą. Przynajmniej ja znam takich młodych którzy by tak zrobili a nie odpuścili. Jeden wielki bełkot już powstał z tego serialu.

 4. Bardzo lubię ten serial ale denerwuje mnie to że ciągle cos lub ktoś staje ich miłości na drodze. Prawda powinna wyjść na jaw i byśmy posmiali się z Sylwii

 5. Bardzo lubię ten serial nie opuściła ani jednego odcinka ale też nie mogę się doczekać czy Asia będzie z Piotrem

  1. Oni byli Razem ale Sylwia dodała pigułka
   gwałtu do drinka asi i asia go wypiła a wcześniej Kuba w pośpiechu wypił d
   Tego samego drinki co asia a później powiedzieć Piotrowi że go zdradziła z kuba i tego czasu oni się na siebie gniewają

 6. Wątek Natalii i Wojtka tez zostal skończony kompletnie nie przemyslany serial i durny. Nie byl tak durny do czasu pigulki. Niech sobie scenarzysta przeczyta tu 100% oglądających uważa to samo!! koncze to ogladac

 7. Po luźnym spojrzeniu na teksty komentarzy stwierdzam, że tzw. „niewygodne” zostały usunięte. Zainteresowanie serialem w komentarzach – należy głównie do osób małostkowych.
  Stawiam pytanie, po co Piotr ma wrócić do Asi …czy ona do niego ( ? ) – po konsekwentnym wykazywaniu ( przez Piotra ) praktycznie żadnego zainteresowania nabrzmiałymi problemami. Jaki to później ma być związek ? !!!
  Ps. A może zmienić tytuł na „utopieni w bagno intryg po uszy” ?

 8. Oczywistym było, że niczego dobrego po polskiej produkcji nikt nie powinien się spodziewać – ale to, jak bardzo tragiczny jest ten serial, przerosło nawet mnie. Z jednej strony dziwią mnie ludzie, którzy liczą na związek Asi i Piotra – przecież ten facet to jedna chodząca katastrofa. Jak można tak bardzo dać się owinąć wokół palca innej osobie? Jak można wybaczać takie chore akcje, za jakimi stoi Syliwa? Już nawet nie chcę zaczynać o zaciągnięciu go przez Sylwię do łóżka, kompletnie pijanego, bez kontaktu z rzeczywistością, który na drugi dzień nic nie pamiętał. Jest na taką sytuację słowo. Kto wymyślił ten beznadziejny scenariusz? Już nawet ciekawszą parę zrobiłaby Wiki i Kuba, niżeli tak bardzo nudne i nijakie osoby jakimi są Piotr i Asia.

Comments are closed.