Zakochani po uszy odcinek 66, 67, 68, 69 [Streszczenie + Zdjęcia]

66: Sylwia w wirze przygotowań do ślubu. Tamara ma wyrzuty sumienia, z powodu tego, że razem z Pawłem pomogli Sylwii usidlić Piotrka. Piotr zaś ze względu na dziecko postanawia bardziej zaangażować się w związek z Sylwią. Tomek przez przypadek dowiaduje się, że to Wojtek i Adrian okradli Jurka. Kinga podejrzewa, że Tomek od początku był w to zamieszany.

67: Sylwia ma kłopoty ze znalezieniem sali weselnej w tak krótkim czasie. Na dodatek widzi, że Kuba planuje jakiś spisek z Krystianem. Recepcjonista oferuje Kubie nagrania z hotelu w zamian za dużą sumę pieniędzy. Tymczasem Iza robi wszystko, by Asia zamieszkała ze swoim chłopakiem. Tomek też zaczyna namawiać Asię na wspólne zamieszkanie.

68: Piotr przygotowuje niespodziankę dla Sylwii. Postanawia oficjalnie poprosić ją o rękę. Tamara podejrzewa, że Witos okłamuje wszystkich w sprawie ciąży. Asia i Tomek spędzają razem noc. Popiel po raz pierwszy od rozstania z Piotrem czuje się naprawdę szczęśliwa. Z kolei Teresa odkrywa kolejne tajemnice Jurka, byłego męża Haliny.

69: Sylwia wie, że Tamara odkryła jej oszustwo i nasyła na nią Urząd do Spraw Cudzoziemców. Wykorzystuje również Paulę, by zarezerwować wymarzoną salę weselną. Asia z pomocą Tomka skłania swoich braci do oddania ich ojcu rzeczy, które mu ukradli. Ewa przyłapuje Eryka i Pawła w dwuznacznej sytuacji.

15 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 66, 67, 68, 69 [Streszczenie + Zdjęcia]

 1. jak to wszystko nie wyjdzie na jaw przed ich ślubem i się pobiorą to kończę to oglądać. czemu Sylwia i Paula zawsze maja przewagę i wszystko słyszą i widzą a osoby po stronie aski mają pod górkę i asia na przegranej pozycji. na początku fajny wątek który teraz przerodził się w niedorzeczny i chory który juz nie chce się oglądać i patrzeć jak Sylwii się wszystko udaje. wszystko jest takie nierealne. masakra

  1. Nie mogę patrzeć na Sylwię, mściwa sucz, a ten Piotr taki głupi, niczego nie widzi szok, niech w koncu wyjdą na jaw matactwa Sylwii bo oglądać nie idzie

  2. Ja czekam na ślub Piotrka i Sylwii . Matactwa wyjdą na jaw , ale powinny po ślubie. W życiu też nie jest kolorowo jak znajdzie się ktoś kto mąci. Dla mnie nieogarniecie Piotrka ma przesłanie – jak jesteś wycofany to masz w życiu pod górkę. Aśka próbowała… ale nic na siłę.

 2. Masakra scenariusz jak w tureckim serialu a koniec żyli długo i szczęśliwie przy 5 dzieci

 3. Serio, na to wychodzi, że Asia nie będzie już z Piotrem, sprawy potoczyły się z obu stron za daleko 🙁 Jestem rozczarowana, że wszystkie sprawki Sylwii ujdą jej na sucho. Zamiast sprawy się wyjaśniać coraz bardziej się komplikują. Dlatego też od pewnego momentu serial zaczyna męczyć.

 4. To prawda wszystko bardzo sztuczne i naciagniete. Piotrek mógłby iść z Sylwią na usg tyle razy go oklamala a on nic nie podejrzewa w codziennym życiu to jest nie do pomyślenia. Ona pracuje w klinice nic tam nie robią poza wymyślaniem kolejnych głupot. Szczerze też jak oni wezmą ślub zanim to się wyspie to przestaje oglądać mega nienaturalne to się zrobiło mega

 5. już przestaję oglądania tej szmiry, za daleko zaszły sukcesy sylwuni

 6. Pewnie prawda wyjdzie na jaw w ostatnim odcinku przed wakacjami.. Daleko temu serialowi do brzyduli czy prostu w serce ?

 7. Kiedy będzie kolejne streszczenie odcinków Zakochani po uszy?

 8. To niestety prawda że ten film zatracił cały swój urok.Fajni aktorzy, lecz scenarzysta chyba się „wypalił”.Za dużo akcji „szytych grubymi nićmi”.Szkoda, bo naprawdę zapowiadalo się ciekawie
  ?

 9. Też jestem podobnego zdania … te intrygi i dziwne sploty zdarzeń to jedna wielka porażka. Zaczynało się dość fajnie, ale teraz to już jest takie głupie, że aż śmieszne . Dawno nie widziałam takiej szmiry.

  1. sylwia jest za bardzo pewna siebie jej intryga jest ponad wszystkich i to jest bardzo glupie nie ogladam

 10. W zasadzie fajny serial. Na początku wkurzala mnie ciapowatosc Aski i Piotrka , ale … skoro nie potrafią wziąć swoich spraw w swoje ręce to … Piotrek niech już weźmie ten ślub z Sylwią i dopiero wtedy niech wyjdą na jaw jej matactwa. W sumie byłoby super. Samego filmu nie chce mi się oglądać, wystarczają mi streszczenia

Comments are closed.