Zakochani po uszy odcinek 70, 71, 72, 73 [Streszczenie + Zdjęcia]

70: Piotr prosi Pawła, by został jego świadkiem. Kuba zaś za wszelką cenę nie chce dopuścić do ślubu Piotra i Sylwii, planuje zdobyć od Krystiana nagrania z hotelu obciążające Sylwię. Adrian nie zgadza się oddać ukradzionych rzeczy Jurkowi. Wojtek boi się jednak, że zostaną złapani przez policję. Postanawia więc podstępem przekonać Adriana do zmiany decyzji.

71: Dzięki Tomkowi i Teresie Adrian i Wojtek podrzucają skradzione rzeczy Jurkowi. Kinga podejrzewa, że policjant mógł mieć coś wspólnego z nagłym odnalezieniem się fantów. Sylwia szykuje się do ślubu. Odkrywa, że krawcowa, która zajmuje się szyciem sukien, to znajoma Tamary. Postanawia to wykorzystać. Nieoczekiwanie pojawia się przyjaciółka Sylwii sprzed lat, Zosia. Paula nie przyjmuje tego faktu z entuzjazmem.

72: Asię dopadają wyrzuty sumienia, że Tomek będzie miał przez jej rodzinę kłopoty w pracy. Ewa rezygnuje z wizyt w gabinecie Eryka. Podejrzewa, że jego i Pawła coś łączy. Tymczasem Teresa rozpoczyna prywatne śledztwo. Odszukuje kobiety, które zostały oszukane przez Jurka. Z ich pomocą wyjawia Wandzie prawdę o mężczyźnie. Paula jest coraz bardziej zazdrosna o Zosię. Obawia się, że dawna przyjaciółka Sylwii będzie chciała zająć jej miejsce.

73: Gdy Wanda poznaje sekrety Jurka, wyrzuca go z mieszkania. Pani Jola przyjmuje go pod swój dach. Tymczasem Halina dowiaduje się, że to Adrian i Wojtek okradli ojca. Jest zła na Asię, że ukrywała przed nią prawdę. Kiedy wychodzi na jaw, że bracia oszukiwali w sprawie nagrań policji, Teresa zwalnia Wojtka z pracy. Wściekły Adrian przygotowuje plan zemsty na Tomku.

16 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 70, 71, 72, 73 [Streszczenie + Zdjęcia]

 1. A niech ten niewydarzony Piotr jak najbardziej ożeni się z oszustką i manipulantką Sylwią. Potem żyją długo i bezdzietnie (!) … po uszy w bagnie intryg, kłamstw i szantaży. Jakaś kara mu się wreszcie należy za jego marazm i uporczywy brak działania. Niewolnicy Pauli też – za bezgraniczną głupotę i służalczą postawę wobec przestępczych działań Sylwii. Ciekawe czy przekupny mec Marek i p.Jola za sfałszowanie testamentu i przejęcie kamienicy też zostaną przykładnie ukarani ? Czy ojciec Asi odpowie za swoje czyny ? ( … ) – czy też niestety serial okaże się tylko filmową tragikomiczną bajeczką, pozbawioną morału i sensu, na której oglądanie szkoda czasu ( jak dotąd wszystko na to wskazuje ).

  1. zgadzam sie w 100 % , jak zwykle oszusci , intryganci , cwaniacy gora , normalni uczciwi ludzie zawsze przegrywaja , i to jest przyklad na owczesne czasy , zwlaszcza mlodziezy

  2. Nie ….. polski serial ..ale my nie jesteśmy debilami żeby taka Paula czy Sylwia tak oczywiście kręciły ludźmi …można trochę rozszerzyć fabule ale bez przesady…chyba Ze stajemy sie druga Brazylia hahaha

   1. Zaczynam nie lubić tego serialu , czemu tej czarownicy Sylwi wszystko się tak udaje manipulować ludzi to ci zrobiła Asi i Kubie powinna już buc za kratami to jest serial bez sensu i szkoda czasu na oglądanie bzdur

 2. Zgadzam się z tym iż tylko kłamstwo, cwaniactwo i oszustwa mają pole do popisu. Tak właśnie uczą się młodzi ludzie oglądając ten serial. A nie można by pokazać ,że prawda wychodzi na jaw i na kłamstwie i oszustwie nie można budować związku.Piotr, wykształcony stomatolog nie wie skąd biorą się dzieci. Nie wie że w tych czasach istnieje coś takiego jak badania usg na podstawie których stwierdza się ciążę. Tyle razy Sylwia go okłamywała, a on nadal ślepo jej wierzy. Niby wykształcony a głupi jak but.Więc niech tam żeni się z ta Sylwią i dalej niech go okłamuje. Któregoś dnia powinna go sprzedać razem z kliniką. Żenada, szkoda czasu na ogladanie.

 3. To Już się robi żałosne ile można ciągnąć ta intryge Syliwi myslam że coś się ruszy a dalej to stoi w miejscu Piotrek to idiota daje się manipulować Syliwi jak marionetka na dodatek jeszcze ten ślub który jest na siłę

 4. W rezultacie tuż przed ślubem, Piotr dostanie na tacy to … co ostatecznie wszyscy inni za niego załatwią (!) – czyli niezbite dowody na wredną, oszukańczą i karalną działalność Sylwii. W końcu wreszcie zdecyduje się na Asię ( jakżeby inaczej ), do której spolegliwy policjant Tomek ( lub ktoś inny ) nie może się jakoś dopasować . Najpewniej w scenariuszu już z góry tak ustalono.

  Do twórców serialu prośba ogromna: Jeśli tworzycie ten serial na bieżąco – to traktujcie swoje dzieło poważnie, bo w przeciwnym razie stracicie wszelki szacunek widzów.

  Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu jest Regina Zawadzka, a za produkcję odpowiada Krystyna Lasoń, którzy tak kreują w mediach swój serial:
  „Zakochani po uszy” to nowy, świeży format. Dlatego duży nacisk kładziemy na stworzenie nowoczesnej rzeczywistości, w której odnajdą się zarówno starsi jak i młodsi widzowie.

  Ps. Oj, chyba lepiej żeby się nie odnaleźli …, bo skutki mogą być opłakane.

  1. Ślub się odbędzie. Oni teraz nagrywają odcinki 80-84 czyli te co będą zaraz po wakacjach. A w tv w tym tygodniu są do odcinka 69, wiec można powiedzieć że na bieżąco … Ja bym w życiu nie chciała takiego faceta jak Piotr.. . Nawet nie upewni się czy jest w ciąży i już bierze z nią ślub. Jak Aśka wróci do niego po takich jego akcjach to bardzo stracicie w oczach widzów

   1. Ale po co on w ogóle chce się z nią żenić – przecież ona jest jakąś psychopatką, zrzuciła się sama ze schodów i oskarżyła o to inną osobę. Nie potrzebuje z nią ślubu, żeby móc zaopiekować się dzieckiem. Poza tym, to dziecko jest praktycznie z gwałtu – Sylwia go kompletnie spiła, a na drugi dzień on nawet nie pamiętał, że poszli razem do łóżka. Czy osoby, które to wymyśliły dobrze się czują? Już nie wspominając o tym, że Piotr i Asia to najnudniejsze postacie we wszechświecie i nie wiem kto chciałby widzieć ich razem – kulminacja ich nudności (czego już można było doświadczyć) by wszystkich widzów uśpiła.

    1. Przeciez ona nie jest w ciazy , zalatwila sobie test ciazowy za kase od kobiety ktora jest w ciazy

 5. Intryga Sylwii trwa za długo. Już naprawdę powinno coś się zacząć z tym dziać bo to bardzo zniechęca do oglądania. Piotr jest postacią tak naiwną, że to aż nienaturalne, żeby wykształcony człowiek tak się dawał wodzić za nos. Ludzie, kiedy się wreszcie zacznie coś dziale sensownego w tym serialu:(

Comments are closed.