Zakochani po uszy odcinek 74, 75, 76, 77 [Streszczenie + Zdjęcia]

74: Wojtek przeprasza mamę za to, że razem z bratem okradli ojca. Chce wrócić do pracy w bistro. Komendant dowiaduje się, że Tomek mógł mieć coś wspólnego z kradzieżą w domu Jurka. Policjant wpada w tarapaty. Asia ostrzega panią Jolę przed swoim ojcem. Odkrywa również, że Wojtek i Natalia spotykają się ze sobą. Tymczasem Piotr dostaje od Sylwii nagranie oraz zdjęcie USG ich dziecka.

75: Piotr postanawia przed ślubem wyjaśnić wszystkie zaległe sprawy. Tomek jest zły na Asię o to, że pogodziła się ze swoim byłym chłopakiem. Pani Jola obawia się, że Jurek będzie chciał ją oszukać. Tymczasem ten stara się zdobyć jej zaufanie i zemścić się na Asi, która ostrzegła kobietę przed nim. Ewa obiecuje Pawłowi, że nie powie nikomu o tym, co łączy jego i Eryka.

76: Sylwia jest wściekła, gdy dowiaduje się, że Piotrek pogodził się z Asią. Tomek odkrywa, że to Adrian doniósł na niego na policję. Asia ma wyrzuty sumienia, że przez jej braci funkcjonariusz ciągle ma kłopoty. Paweł chce pomóc Kubie w zdobyciu nagrań obciążających Sylwię. Jakub wpada w oko Zosi, przyjaciółce Sylwii. Intrygantka postanawia wykorzystać sytuację, by dowiedzieć się, czy chłopak chce jej zaszkodzić.

77: Zosia stara się poderwać Kubę, by zdobyć jak najwięcej informacji o jego planach. Zazdrosna Paula robi wszystko, by jej zaszkodzić. Tomek i Asia dochodzą do porozumienia. Postanawiają też, że odetną się od problemów Wojtka i Adriana. Sylwia coraz bardziej obawia się, że Kuba posiada jakieś dowody, które mogłyby ją pogrążyć.

14 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 74, 75, 76, 77 [Streszczenie + Zdjęcia]

 1. Ludzie niech ta prawda wyjdzie na jaw pewnie Syliwia od kogoś kupiła usg i nagranie… Piotrek weź schowaj swoją dumę i uraze i zacznii wreszcie myślec bo stracisz Asie na zawsze a tak na prawdę ja tylko kochasz a nie Syliwie

 2. Ja już nie mam siły na ten serial…poddaje się. Mam dość Sylwii i już moja irytacja sięgnęła apogeum.
  Dziękuje.
  Do widzenia ;/

  1. przecież jak się on oświadczał Sylwii i spojrzał na Asie jego mina mówiła tak “ratuj mnie ja nie chce tego robić ” mam nadzieje ze puszczą jakiś zwiastun i po wakacjach prawda wyjdzie na jaw

   1. Naiwność uroczej Emili sięga gwiazd.
    Restauracja z kwiatami, szampanem i aplauzem osób przy wręczaniu pierścionka z brylantem – to spektakl zaaranżowany przez człowieka, który „chce żeby go ratować” ???

    1. Ja to zauważyłam tylko jego mine jak zobaczył Asie dla mnie te zaręczyny są żałosne i tyle wszystko na pokaz taka jest prawda że gdyby to nie wymsliona ciąża to Piotrek by nie wrócił do Syliwi. Mam nadzieję że Paweł i Kuba zdobędą to przeklęte nagranie z tego hotelu skoro postanowił pomóc i w tedy Piotrek otworzy oczy jakim jest idiota i kretynem .. A na instagramie widziałam już nagranie serialowego Kuby gdzie kręcili scenę w której już mieli to nagranie z hotelu

 3. Twórcy scenariusza, traktując fabułę serialu z przesadnym przymrużeniem oka, zwyczajnie lekceważą duże zaangażowanie aktorów ( i środków ) w realizację filmu. Świadczą o tym praktycznie wszystkie komentarze oczekujące na coś więcej … niż zabawę kosztem sztucznie trzymanych w napięciu widzów. Dłużej tak nie może być, coś musicie zrobić z tym – bo po wakacjach nikt nie będzie o Was pamiętał !!!

 4. W połowie serialu Piotr dowie się o kłamstwach Sylwii, za to pewnie Asia straci pamięć i kolejne pół serialu będzie sobie przypominać co się wydarzyło 😀

 5. Dużo moich znajomych przestało oglądać ten serial ze względu na Sylwię to już się ciągnie jak moda na sukces początek był fajny,a teraz jakaś patologia niech Sylwię wsadzą za jej kłamstwa a Asia niech się pogodzi z Piotrem i tyle no ileż to można ciągnąć tylko ta Sylwia i Sylwia ja już odpadam

 6. Ja proponuję zakończyć to tak: Piotr hajta się z tą Sylwią, a prawdę o tym, jak ogromną psychopatką ona jest, dowiaduje się dopiero po ślubie; Kuba i Asia odkrywają, że są dla siebie stworzeni – Kuba dla niej rezygnuje z życia kawalera, a Asia w końcu daje swojemu małemu móżdżkowi dojść do wniosków, że Piotr jest zwykłym debilem, który musi być prowadzony przez rączkę we wszystkich wyborach życiowych, a ktoś taki nie nadaje się nawet na faceta, a co dopiero potencjalnego męża i ojca. Asia i Kuba odjeżdżają limuzyną z kliniki na tle zachodzącego słońca w podróż gdziekolwiek, w sumie to nie ma żadnego znaczenia, a Piotr uświadamia sobie w końcu, że jego iq nie przewyższa tego u pantofelka, a jego ex-przyjaciel rzeczywiście tym razem sprzątnął mu miłość życia sprzed nosa – tym razem na dobre.
  Tymczasem Sylwia obmyśla kolejną intrygę na zdobycie miłości Piotra zza krat.
  Jak pójdzie dobrze to powinni uwinąć się z tym w nie więcej niż 100 odc, a ten szajs w końcu nie będzie zajmował czasu antenowego.

  1. Ariana słusznie porównała IQ Piotra – nawet nie do buta a do (jednokomórkowego) pantofelka.
   Scenariusz wyjątkowo spaprany, choć momentami zabawny. Mnie Piotr przypomina wygłodzonego pieska z reklamy, któremu bardzo smakuje sztuczna karma – sponsora od Puryny.
   Jakby nigdy nie jadł prawdziwego jedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *