Zakochani po uszy odcinek 90, 91, 92, 93, 94 [Streszczenie + Zdjęcia]

90: Piotr i Sylwia dowiadują się, że ich pieniądze z wesela zostały skradzione. Tomek pozostaje w śpiączce po wypadku samochodowym. Asia czuje, że popełniła błąd, zrywając z nim. Tymczasem Adrian, mimo że spłacił dług, wdaje się w bójkę z gangsterami. Piotrek czyta list od Asi, który dawniej podmieniła mu Sylwia.

91: Sylwia odkrywa, że Paula przed wyjazdem wysłała do Piotrka prawdziwy list Asi. Piotr nie rozumie, dlaczego Asia nagle zdecydowała się wyznać mu miłość. Postanawia raz na zawsze zakończyć sprawę z Asią. Tymczasem Adrian daje Wojtkowi auto na przechowanie. Wojtek martwi się o brata, więc prosi Natalię, by pomogła mu ukryć samochód.

92: Tomek wybudza się ze śpiączki. Patrycja dowiaduje się, że może być w ciąży z Jackiem. Rozgoryczona każe Sylwii udowodnić, że będzie miała dziecko z Piotrem, co prowadzi do kolejnej kłótni między rodzeństwem. Tymczasem Wojtek i Asia odkrywają, że Adrian ukradł pieniądze z wesela Sylwii i Piotrka. Próbują nakłonić brata do oddania pieniędzy.

93: Teresa postanawia pomóc rodzinie Popielów i spłacić długi Adriana. Chce jednak, by Asia przekazała Piotrowi pieniądze z wesela. Elwira uważa, że Piotr powinien zabezpieczyć finansowo Sylwię. Prosi Marka, by nakłonił Piotrka do podziału majątku. Tymczasem Wiki wyznaje Marcinowi, że nie chce brać ślubu.

94: Asia oddaje Piotrkowi skradzione pieniądze i prosi, by odwołał zgłoszenie na policji. Piotr boi się, że Sylwia nie zgodzi się pomóc rodzinie Asi. Postanawia jednak udowodnić Sylwii swoje oddanie i zabezpieczyć jej przyszłość finansowo. Tymczasem Wiki i Marcin nie mogą się dogadać w kwestii ślubu. Tomek wypisuje się ze szpitala na własne żądanie.

One thought on “Zakochani po uszy odcinek 90, 91, 92, 93, 94 [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. W końcuuu :)) kiedy będzie więcej? Na innych stronach jest już do 98 i interesuje mnie co będzie w odcinkach 99+ a zawsze tutaj były najprędzej wszystkie streszczenia 😀

Comments are closed.