Zakochani po uszy odcinek 95, 96, 97, 98 [Streszczenie + Zdjęcia]

95: Asia wyznaje Tomkowi, że chciałaby do niego wrócić. On dowiaduje się, że Adrian okradł Sylwię i Piotra. Sylwia świętuje z Zosią fakt, że została wspólniczką w klinice. Wstrząśnięci Kuba i Paweł próbują namówić Piotra do zmiany decyzji. Patrycji udaje się zdobyć dowód na to, że Sylwia nie jest w ciąży.

96: Sylwia za wszelką cenę nie chce dopuścić do tego, by Piotr dowiedział się, że jej ciąża to mistyfikacja. Podczas szarpaniny z Patrycją dochodzi do wypadku. Sylwii udaje się zdobyć obciążający ją dowód i uciec. Zosia dowiaduje się o wszystkim, co zaszło. Do Piotra i chłopców dociera tymczasem wiadomość o wypadku Patrycji.

97: Do kliniki dociera wieść o wypadku Patrycji. Nikt jednak nie wie, jak do niego doszło. Jedynie Tamara podejrzewa, że Sylwia mogła mieć z tym coś wspólnego. Sylwia boi się, że wyjdzie na jaw, iż tego dnia widziała się z Patrycją. Elwira namawia ją, by wykorzystała moment do upozorowania poronienia.

98: Sylwia z pomocą Elwiry próbuje uzyskać fałszywe zaświadczenie od ginekologa. Piotr jest zaniepokojony nagłym zniknięciem Sylwii. Wiadomość o poronieniu całkowicie go załamuje. Na domiar złego Szelka zostaje pogryziona przez innego psa. Zdesperowani synowie Patrycji dzwonią po pomoc do Asi.

One thought on “Zakochani po uszy odcinek 95, 96, 97, 98 [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Lubię ich oglądać, ale macie rację ciągnie się to jak flaki z olejem. Piotr zaślepiony ale czym?? Przecież nie kocha Sylwii więc dlaczego, aż tak jej ufa pomimo ze go oszukiwała?? Bezsensowne. Scenarzysta niech zmieni nuty bo straci i tak nielicznych już widzów 🙁

Comments are closed.