Zakochani po uszy odcinek 99, 100, 101, 102 [Streszczenie + Zdjęcia]

99: Rodzina Nowaków nie może się pozbierać po ostatnich wydarzeniach. Asia bardzo współczuje Piotrkowi i pomaga mu w opiece nad chłopakami. Tomek czuje się zazdrosny. Piotr zaś uważa, że za poronienie Sylwii odpowiedzialna jest Tamara. W klinice tymczasem pojawia się dawny partner Patrycji – Szymon.

100: Dzień pogrzebu Patrycji. Za namową Pawła Tamara postanawia przeprosić Sylwię i Piotra za swoje oskarżenia. Elwira zaś przekonuje Sylwię, by wykorzystała pogrzeb do powrotu do Piotrka. Tymczasem Tomek odkrywa, że policja jest w posiadaniu zdjęć z wesela, na których widać Adriana. Chcąc ratować brata Asi decyduje się wykraść obciążające go zdjęcia.

101: Tomek zostaje zwolniony z pracy za próbę kradzieży materiału dowodowego. Decyduje się jednak ukryć to przed Asią. Tymczasem do Krakowa wraca Paula ze swoim nowym chłopakiem z Hiszpanii. Jest zdeterminowana, by wyjawić prawdę odnośnie nocy w hotelu. Kuba dowiaduje się, że Zosia wiedziała, co tak naprawdę się wydarzyło i pomagała Sylwii to ukryć.

102: Sylwia denerwuje się powrotem Pauli. Boi się, że Piotr dowie się, że to ona podała Kubie i Asi pigułki gwałtu. Próbuje przekonać Piotrka, że Paula chce się na niej zemścić. Ojciec Maćka oznajmia, że chce przejąć opiekę nad swoim synem. Asia zaś odkrywa, że Iza przyjaźni się z Jankiem.

2 thoughts on “Zakochani po uszy odcinek 99, 100, 101, 102 [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Do czego komu i po co wymyślono jeszcze absurdalną śmierć samotnej matki trojga dzieci ?! … Tak jakby nie istniał limit bezsensownych zdarzeń w tym serialu . Czyżby bez tego sędzia z blond grzywką – Anna Maria Wesołowska, po jak zwykle błyskotliwej analizie materiału dowodowego, mogłaby mieć jeszcze jakieś opory co do wydania sprawiedliwego wyroku w tej sprawie ?

  2. Kto tak beznadziejnie pociął ten serial. tysiąc wątków, trzy dialogi, kilka reklam –
    razem 25 minut. Można się wkurzyć.

Comments are closed.